Loréal Paris-Color Riche Shine 642

Loréal Paris-Color Riche Shine 642

10 Mart 2019 0 Yazar: yorumladikcom

Herkese Merhaba,

Bugün sizlere birkaç haftadır çok sık kullandığım kendisinden çok söz ettiren, favori rujlarımdan olan Loréal Paris-Color Riche Shine serisinden 642 numaralı rujumdan bahsedeceğim.Öncelikle rujun dış paketlemesi çok şık, göze çok estetik geliyor bundan bahsetmeden geçemeyeceğim.

Evet rujun içeriğine gelirsek, rujun rengi açık karamel tonlarında. Ruju kullanımınıza gelirsek bir maskarayla günlükte takılabiliceğiniz ama yoğun bir göz makyajıyla gece de size eşlik edebilicek bir ruj. Rujda en sevdiğim özellik uygulamanıza göre doğal bir lip gloss olabilmesi. Eğer gün içerisinde rujum aktımı-bozuldumu gibi sorunlarlakarşılaşmak istemiyorsanız bu ürünü kesinlikle kullanabilirsiniz. Açık tonları ve kremsi rujları sevenler için ideal diyebilirim.

Rujda sevmediğim tek özellik ürünü dudaklarınız nemliyken kullanırsanız dudağınızın iç tarafında doğru birikme yapabiliyor. Buda açık renklerde özellikle hiç hoş durmayan bir görüntü. Bu ruju kullanmadan önce dudaklarınızı nemlendirmemeniz hatta eğer nemliyse bir peçete ile nemini alıp uygulamanız kullanım açısından daha işinize yarayacaktır.


Ürünü Loréal satışı yapan Gratis,Watsons vb gibi mağazalardan temin edebilirsiniz. Ürünün indirimsiz fiyatı 52,99TL fakat indirimde 25,99TL’ye kadar düştüğünü gördüm.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Diğer yazılarımız için yorumladik.com ve İnstagram adresimiz https://www.instagram.com/yorumladikcom/ ‘den bizleri takip edebilir yeni yorumlarımızdan da haberdar olabilirsiniz.