The Balm – How ‘Bout Them APPLES? Palet

The Balm – How ‘Bout Them APPLES? Palet

8 Mart 2019 2 Yazar: yorumladikcom

Selam! Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Ben çok iyiyim bomba gibi bir paletle karşınıza gelmiş bulunmaktayım. Bir The Balm aşığı olarak tabii ki The Balm paletiyle karşınıza geliyorum. The Balm diyince bende akan sular duruyor sizde de öyle oluyor mu? 

Şimdi paletimiz yukarıda ki görselde de gördüğünüz gibi The Balm Apples?. Cheek &Lip yani Allık ve Ruj paleti olarak geçiyor. Ben allık olarak kullanmaktan ziyade ruj olarak kullanmayı daha çok tercih ediyorum. Hafif renk veriyorlar. Günlük makyaj da renk pigmentayonu benim için yeterli oluyor. Allık fazla kullanmayı tercih etmiyorum ama siz allık olarak da kullanabilirsiniz. Dağıtması gayet kolay ve kalıcılığı da iyi. Fakat kalıcılık durumu ruj olarak kullanımda geçerli değil. 

The Balm paletlerin en sevdiğim özelliklerinden biri aynalarının güzelliği… 

Paletimiz de 6 adet renk seçeneği bulunmakta. Cider, Pie, Candy renkleri pembe ve tonları, Cobbler kırmızı, Crisp küçük altın ışıltıları içeren turuncumsu- pembe ve son olarak Caramel rengi. Benim allıkta favorilerim caramel ve crisp. Geriye kalan 4 rengi yani Cider, Pie, Candy ve Cobbler rengini daha çok günlük makyajımda ruj olarak kullanıyorum. Eğer benim gibi günlük makyajınız da hafif pigmentasyonlu ürünleri kullanmayı seviyorsanız sizinde hoşunuza gidecek bir ürün. 

Ürünün fiyatı 83TL. Hem allık hemde ruj olarak kullanabiliceğiniz, renk seçenekleride olan bir ürün istiyorsanız severek alıp kullanabilirsiniz.Sizlere tavsiyemdir. 

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Diğer yazılarımız için yorumladik.com ve İnstagram adresimiz https://www.instagram.com/yorumladikcom/ ‘den bizleri takip edebilir yeni yorumlarımızdan da haberdar olabilirsiniz.