Dior – SAUVAGE

Dior – SAUVAGE

8 Mart 2019 0 Yazar: yorumladikcom

Herkese Merhaba. Erkek kategorisindeki ilk ürünümüzle karşınızdayız.Ürünümüz, yorumlarken de kokusuyla bizleri mest eden Dior-SAUVAGE parfüm.

Siyah dikdörtgen kutu paketlemesine sahip parfümümüz kutudan çıkardığımızda 60 Ml’lik silindir şeklindeki siyah şişenin içerisinde.Şişenin kapağı mıknatıslı, bu sebeple kullanımı çok pratik.

Parfümümüzün içeriğine gelecek olursak kokusu ferah metalik baharatlı ve alt yapısında odunsu içerikli.Yanınızdan bu parfümü kullanan birisi geçtiğinde dikkatinizi çekecek bir koku.Parfüme yapabileceğimiz en doğru yorum 25+ yaşın kullanımına daha uygun olması.Tercihen ferah olmasına rağmen karakteristik ve olgun bir koku.

Ürünün kalıcılığından söz etmemize gerek yok.Fiyat-performans olarak kullanıcıların çok beğendiği bir ürün.Hediye olarak da düşünmeden tercih edilebilir. Ürünümüzün fiyatı yaklaşık 350TL. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.Diğer yazılarımız için yorumladik.com ve İnstagram adresimiz https://www.instagram.com/yorumladikcom/ ‘den bizleri takip edebiliryeni yorumlarımızdan da haberdar olabilirsiniz.