Çengelköy – ÜTÜTOST

Çengelköy – ÜTÜTOST

7 Mart 2019 0 Yazar: yorumladikcom

Merhaba, bugün sizlere sevdiğim bir mekandan bahsetmek istiyorum.Çengelköy’de dolaşırken rastgele bulduğumuz arada bir mekan.İlk olarak dışarıdan görüntüsü bizi çekti fakat içeri girdiğimizde de yanılmadık.Alt kat giriş olduğu için biraz sade, masalardan ve yiyeceklerin yapıldığı tezgahlardan oluşuyor.

Üst kata çıktığımızda ise bizi çok sevimli önünde fotoğraflar çekilebileceğiniz tasarımlar karşıladı.Mekanın iç tasarımı bu kadar canlıyken hemen menüye de göz atmak istiyorsunuz açıkçası.

Menü de genel anlamıyla tost çeşitleri ve tatlılar mevcut.Fiyatlara gelirsek bulunduğumuz dönem için gayet uygun ve öğrenciler için düşünülmeden tercih edilebilir.Biz mekanın spesiyali olan önerilen tostu yedik ve çok beğendik.Baharatların yoğun olduğu uzun süre tok tutacak büyüklükte ve göze hitap eden bir lezzet.

Çengelköy’e gittiğinizde uğrayabileceğiniz güzel bir mekan.
Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Diğer yazılarımız için yorumladik.com ve İnstagram adresimiz https://www.instagram.com/yorumladikcom/ ‘den bizleri takip edebilir yeni yorumlarımızdan da haberdar olabilirsiniz.