I LOVE REVOLUTION FAR PALETİ! (Chocolate orange)

I LOVE REVOLUTION FAR PALETİ! (Chocolate orange)

19 Şubat 2019 0 Yazar: yorumladikcom

Selam! Günlerden bir gün Cevahir alış veriş merkezinde bulunan Watsons mağazasında gezerken I Heart Revolution markalı, Chocolate Orange isimli, çikolata modelli dış tasarıma sahip far paletleri aşırı dikkatimi çekmişti. Paletleri incelemeye başlamadan önce  rafta bana göz kırpan turuncu renklerin hakim olduğu far paleti parlıyordu. Gördüğünüz gibi zaten dış tasarımına verilen özenle paletlerden etkilenmemek elde değil.Kokusuna gelicek olursak da en yakın zamanda Watsons mağazasına uğramanızı ve markaya ait tüm çikolatalı paletleri koklamınızı tavsiye ederim.Çünkü her paletin kendine has mükemmel bir kokusu var.Örnegin benim paletim orange(portakal) olarak geçiyor ve mis gibi portakal kokuyor. 

Paleti açtığınızda turuncu renklerin büyüsüne katılıp bayılmamak elde değil.Şimdi gördüğünüz gibi paletin içerisinde şeffaf kağıtta hangi rengin isminin ne olduğu bilgisi bulunmakta.Şahsi fikrimce renklerin isimlerinin paletinin arkasında da yazmasını tercih ederdim.

Farların renklerini şuanda daha net görmektesiniz.  6 adet simli ve 10 adet  mat far olmak üzere 16 adet renkten oluşmakta. It’s mine ve In one renkleri göz pınarlarını aydınlatmada ve kaş altında kullanıma daha uygun.Katlanma bölgesine uygulamada Clementine, Silky Smooth ve Pip vazgeçilmezlerim diyebilirim. Segment,Dessert,Nibble gibi renkleri genelde derinlik vermede tercih ediyorum.Ve son olarak Gift ve Chocolate orange renklerini yeri geliyor tüm göz kapağıma, yeri geliyor katlanma bölgesinin altında kalan bölgelere uygulamayı tercih ediyorum.

Ürünün fiyatı indirimsiz 79,99 TL ama indirimde 55TL’ ye kadar düşüyor. Son olarak sizlere gün ışığında birkaç rengin Swatchlarını göstermek istiyorum.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Diğer yazılarımız için yorumladik.com  ve İnstagram adresimiz https://www.instagram.com/yorumladikcom/ ‘den bizleri takip edebilir yeni yorumlarımızdan da haberdar olabilirsiniz.